Slide

Oferujemy:
* wewnątrzbudynkowe stacje bazowe BTS;
* repeatery GSM wzmacniające sygnał /zasięg GSM ;
* kompleksowe instalacje i usługi towarzyszące

Slide

Oferujemy profesjonalne i legalne instalacje wzmacniaczy GSM oparte o porozumienie z operatorami GSM (PLUS GSM, ORANGE, T-MOBILE) z zastosowaniem repaterów cyfrowych.

Slide

Profesjonalne projekty instalacji GSM, kosztorysy instalacji w oparciu o wymogi kontrahenta, wymogi operatorów GSM, a także przekazane dokumenty oraz obowiązujące przepisy prawa.

Slide

Wykonywanie pomiarów sygnału GSM (radiowego) oraz pomiarów okablowania niezbędne przy realizacji większych inwestycji oraz przy planowaniu skutecznej instalacji GSM.

Slide

Profesjonalne pomiary GSM do certyfikacji WiredScore(TM) i SmartScore(TM) dla sygnału GSM (oraz WiFi) w obiektach.
Przygotowanie pełnego raportu z pomiarów GSM.

Slide

Wysokiej jakości elementy GSM stosowane w naszych instalacjach. Anteny GSM, rozgałęźniki GSM, okablowanie koncentryczne i falowodowe, złącza koncentryczne i inne

Slide

Wysokiej jakości repeatery GSM, w tym urządzenia dopuszczone przez operatorów GSM, nowoczesne i wyposażone w systemy kontroli antyzakłóceniowej

Slide

Urządzenia i zestawy antenowe do superszybkiego Internetu LTE gwarantujące szybki Internet nawet w mało zurbanizowanych lokalizacjach.
Montaż i konfiguracja.


Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz kontaktowy. Nasz pracownik skontaktuje się z Panem/Panią w najkrótszym możliwym terminie.

Lokalizacja

GSMSYSTEM MKR-TPE , ul. Janusza Sidły 1, 78-200 Białogard
tel. 601 316 419  tel. 608 212 221
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.